Famed

iso Famed

Ogłoszenie

Konstruktor

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Żywiec
Region: Śląskie

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie autorskich projektów
  • współpraca z zespołem ds. rozwoju produktu
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych
  • nadzór nad realizacją projektów
  • poszukiwanie rozwiązań podnoszących jakość produktu i materiałów
  • udzielanie wsparcia technicznego pozostałym działom firmy w zakresie nowych i istniejących wyrobów
  • przygotowywanie raportów i prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika)
  • praktyczna znajomość obsługi systemu 3D Inventor
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale R&D
  • znajomość projektowania układów hydraulicznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność, elastyczność
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • język angielski na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy językowe
  • uczestnictwo w międzynarodowych targach i konferencjach
  • dobrą atmosferę w pracy
  • pakiet socjalny

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres: rekrutacja@famed.com.pl. W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Przegladaj
  • Wyślij